Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 9 misafir bağlı
 
Çocuk Elbiselerine Örgü süslemeler

Kız çocuklarınızın etek ve elbiselerini örgü süslemelerle yenileyip farklılaştırmaya ne dersiniz..İşte sizlere örgü süslemelerle güzelleştirilmiş kız çocuk penye ve kumaş elbise modelleri..

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yaratıcı Boncuklu Örgüler

Şapkanızdan elbisenize,bluzunuzdan çantanıza tüm örgülerinizi boncuklarla süslemeye ne dersiniz??İşte sizlere örgülere şiş örgü ve tığ örgü tekniği ile boncuk ekleme yapılışları ve harika boncuklu örgü modelleri..

 

 

 

 

 

 

 
Eteklere Örgü süslemeler

Evinizde bir köşede duran Eteklerinize farklı bir hava vermek ve onları severek giymek istiyorsanız Örgüler ve dantellerle etek süsleme fikrine bayılacaksınız..İşte size bazı örnekler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kumaşla Örgü birleşiminden Harika Kıyafetler

Bir parça kumaş ve renkli ipler..Kumaş ve örgü birleşiminden bluzdan elbiseye,gömlekten pantalona yepyeni kıyafetler yapabilirsiniz. Ya da var olan eski kıyafetlerinizle ve örgü süslemelerle harika bir geridönüşüm yaratabilirsiniz..İşte size bazı fikirler..

 

 

 

 

 

 
Loop Örgü tekniği ile Harika Örgüler Nasıl yapılır?

Loop tekniğini ister dondurma çubuğu-cetvel kullanarak ,isterseniz tığ,isterseniz de şişlerle uygulayabilirsiniz..Her 3 tekniğin yapılışı şemalarıyla birlikte ve bu teknikle yapılmış hırkadan patiğe,şapkadan oyuncağa çeşitli modeller burada..

 

 

 

 

 

 

 

 
Motif Aparatıyla örgüler nasıl yapılır?

Piyasada motif aparatı,motif makinası veya motifmatik adıyla satılan o sihirli aletlerle harika örgüler yapabilirsiniz..Yapması Hem kolay hem eğlenceli..Kare,yuvarlak veya üçgen olarak satılan motifmatikleden motif yapılışı ,bazı motif örnekleri ve bu motiflerin kullanılmasıyla yapılabilecek bazı örnekler bu yazımızda verilmiştir..

BURAYA DA BAKINIZ..

 

 

 

 

 

 

 

 
Başak Tığ örgü Tekniği nasıl yapılır?

Orjinalı Spike Crochet olan Başak tığ örgü tekniğinin yapılışı ve bu teknikle yapılabilecek bazı modelleri yazımızda bulabilirsiniz..Bereden battaniyeye, bu kolay yapılan tekniği her çeşit örgülerinizde kullanabilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 
Catherine Wheel Tığ örgü tekniği Nasıl yapılır?

Orjinalı Catherine Wheel olan tığ örgü tekniğini ister yastık,ister panço ,isterseniz de berelerinizde kullanabilirsiniz..Tekniğin şemalı yapılışları ve bu teknikle yapılmış çeşitli örneklere buradan ulaşabilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 8 Toplam: 143

 

-