Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 6 misafir bağlı
 
İlik Örme
Örgü Kordondan şık Ilikler

http://www.enguzelorguler.net/images/yeni/2011yili/pratikbilgi/ilikorme/ilikcordon/a.jpgörgü Kordonlardan farklılık yaratıp şık Ilikler yapmak isteyenler için bazı örnekler yazımızdadır..

TIĞ ILE KORDON YAPIMI BURADA

ŞIŞ ILE KORDON YAPIMI BURADA 

 

 

 

 

 

 
Çeşit çeşit ÖRgü Ilikler

Şiş örgü kıyafetlerinize;hırka, bolero, yelek, düğmeli kazak vs.. ,açabileceğiniz çeşit çeşit birbirinden güzel ve orjinal ilik modelleri işte burada..Bu iliklerle çok sade düz örgü ördüğünüz kıyafetlerinize bile bir renk ve farklılık katabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Saç Örgülü Ilik Açma

Hırka veya kazaklarınıza önden ilik açacaksanız ve ilik bantının sıradan olmasından hoşlanmıyorsanız işte sizlere ilikleri saç örgü ajurların ortasına yerleştirilmiş bazı örnekler..

 

 

 

 

 
Çiçek Görünümlü Örgü ilikler

örgü kıyafetlerinize açtığınız ilikleri o donuk şekillerinden çıkarıp onları bir çiçeğin veya bir yaprağın parçası haline getirmeye ne dersiniz..Işte sizlere iliklerinizde çiçek açtıracak harika örgü ilik modelleri..

 

 

 

 

 
Örgü Kıyafetleriniz için Örgü düğmeler

Bu yazımızda resimde görüldüğü şekilde ve benzeri örgü kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz çok farklı ve bir o kadar da güzel çeşit çeşit örgü ilik ve duğme modelleri yer almaktadır..Sizler de hırkalarınızı, bolerolarınızı bu tarz düğmelerle süslemeye ne dersiniz.. Yazımızda düğmelerin yapılışları ve bu düğmelerin kullanılarak örüldüğü bileklikten tutun da hırkalara kadar çeşitli modeller verilmiştir..

 

 

 

 

-