Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

 
Şiş Örgü Teknikleri
Düz Örgü
Şiş örgüsü örmek isteyenlerin ilk önce öğrenmeleri gereken en basit ve kullanımı en fazla olan yöntem Düz örgüdür. Bu tekniğin resimli anlatımını yazımızdan bulabilirsiniz..
 
Çift Pirinç Örgüsü

Şişle örgü örerken en çok kullanılan  tekniklerden bir diğeri de çift Pirinç örgüsü olup yapılışı çok basit olan bir yöntemdir. Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazımızda bulabilirsiniz..

 

 

 
Selanik Tekniği

Şişle örgülerimizde en çok kullanılan  tekniklerden biri daha Selanik Tekniği yapılışı çok basit olan bir yöntem olup Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazının devamından bulabilirsiniz..

 

 

 
2/2 Lastik Örgü
2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Bu tekniğin basit açıklaması bu şekilde olup resimli ayrıntılı anlatımı şöyledir:
 
Yalancı Selanik Tekniği

Şişle örgülerimizde en çok kullanılan  tekniklerden biri daha Yalancı Selanik Tekniği yapılışı çok basit olan bir yöntem olup Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazının devamından bulabilirsiniz..

 

 

 
Zeki Müren Dişi

Şişle örgülerimizde en çok kullanılan  tekniklerden biri daha Zeki Müren Dişi Tekniği yapılışı çok basit olan bir yöntem olup Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazının devamından bulabilirsiniz..

 

 

 
Pirinç Örgüsü

Şişle örgü örerken en çok kullanılan  tekniklerden bir diğeri de Pirinç örgüsü olup yapılışı çok basit olan bir yöntemdir. Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazımızda bulabilirsiniz..

 

 

 

 
Diş Atlatarak Diş Azaltma

Şiş örgüsü örerken yapılabilecek tekniklerden biri olan Diş Atlatarak Diş Azaltma işlemini  öğrenipp uygulamak için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

 
Diş Azaltma

Şiş örgüsü örerken yapılabilecek tekniklerden biri olan  Diş Azaltma işlemini  öğrenip uygulamak için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 64 - 72 Toplam: 90

 

-