Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Battaniye Motifleri

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 6 misafir bağlı
 
Battaniye Motifleri
Çeşitli tığ işi Battaniye motifleri

üçgenlisinden çiçeklisine çeşit çeşit tığ işi şemalı yapılışlarıyla battaniye motifleri burada..

 

 

 

 

 

 
Örgü çiçekten Battaniye örmek Isteyenlere motifler

örgü battaniyeleriniz için bir alternatif olabilecek olan çiçeklerden modeller için onlarca battaniyelik harikulade çiçek motifleri bu yazımızdadır.. Motifler katlı çiçeklisinden zincirli çiçeklisine kadar çeşit çeşit olup model yapılışları şemalı ayrıntılarıyla verilmiştir..

 

 

 

 

 
Kare Çiçekli battaniye motifleri-şemalı

Katlı güllüden boncuklu çiçekliye kadar çeşit çeşit battaniye motifi yapılış şemalarıyla birlikte yazımızdadır..Motiflerin ayrı ayrı yapılış resimleriyle yanyana birleştiğinde ortaya çıkacak olan modellerin resimleri de verilmiştir..

 

 

 

 

 
Tek renk kare Battaniye motifleri-Şemalı

Bu yazımızda tek renk ipten örülmüş çeşit çeşit tığ örgü kare battaniye motifi ve ayrıntılı yapılış şemaları yer almaktadır..

 

 

 

 

 
Sık iğne ve trabzanlı Battaniye motifleri

Sık iğne ve trabzanlardan oluşan çeşit çeşit şemalı tığ örgü kare şeklinde battaniye motifi burada..

 

 

 

 

 
Renkli Şemalı tığ örgü kare Battaniye motifleri

Işte sizlere renk renk, desen desen birbirinden farklı onlarca tığ örgü kare şeklinde battaniye motifleri ve yapılış şemaları..Bunları kullanarak yaratıcılığınız dahilinde harika battaniyeler örmek sizin elinizde..

 

 

 

 

 
Şemalarıyla Fıstıklı battaniye motifleri

Daha pofuduk pofuduk battaniyeler örmek için fıstıklı modelleri tercih edebilirsiniz..Işte sizlere bir kaç adet tığ örgüden şemalı yapılışlarıyla fıstık örgülü battaniye motifi..

 

 

 

 

 
Zarif battaniyeler Için Çiçek motifleri-Şemalı

Motiflerin birleşiminden oluşturabileceğiniz tığ örgü zerafetin simgesi battaniyeleriniz için çiçekli çeşit çeşit motif şemalı yapılışlarıyla burada..

 

 

 

 

 
Battaniyelik çiçekli Renkli örgü motifler-Şemalı

Battaniye örmek isteyenler için çiçeklerle bezenmiş ve rengarenk tığ örgü motifler burada..Bu motifleri kullanarak motifleri birleştirip kendi battaniyenizi kendiniz örerek  harikalar yaratabilirsiniz..Modeller şemalı yapılışlarıyla verilmiştir..

 

 

 

 
Şık battaniyeler örmek isteyenlere Çiçekli motifler

Bebeklerinize öreceğiniz battaniyelerinizin ince bir zariflikte olmasını istiyorsanız işte sizlere battaniyelik motifler..Model yapılışları şemalı olarak ve battaniyeyi ördüğünüzde nasıl görüneceğinin gözünüzde canlandırılması adına resimleriyle birlikte verilmiştir..

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 10 Toplam: 27

 

-