Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 9 misafir bağlı
 
Kazak Süsleme
Resimli Görsel sunumlarıyla Örgülere Nakış yapılışı

Kazaklarınızı nakışlarla süslemek istiyorsanız bu yazımızda resimli sunumlarıyla Nakış yapılışları aşamalarıyla gösterilmiştir..Hiç nakış yapmayı bilmeyen birinin bile bunlardan faydalanacağını ve nakış yapmayı başaracağını düşünüyorum..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Örgü Kazak altlarına Desen örnekleri

Basitçe öreceğiniz şiş örgü kazak, hırka veya bolerolarınızın altlarına farklı desenler örerek resimde görüldüğü üzere örgülerinizi daha da güzel ve şık hale getirebilirsiniz.. Işte sizlere  kazak altları için onlarca farklı model seçenekleri..

 

 

 

 

 

 

 
Örgü Hırka ve Bolero Altlarına modeller

Hırka ve bolerolarınızda kullanabileceğiniz ön ve altını birleştiren köşeler için farklı farklı desenli modeller burada..çok sade olarak öreceğiniz kıyafetlerinizin önlerine bu desenleri kullanarak kırmızı bolero örneğindeki gibi harika şık modeller oluşturabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Kazaklarınıza ÖRgü Kol ve yaka modelleri

çok sade olarak öreceğiniz şişlerle düz örgü veya lastik örgülü kazaklarınızın kol manşetlerini ve yakalarını farklı örerek kazaklarınıza ayrı bir hava verebilirsiniz...Işte size çeşitli örgü Kol ve yaka tercihleri..

 

 

 

 

 
Motifli kazak süsleme

Giymekten sıkıldığınız kazaklarınıza resimlerde görüldüğü üzere motifli renkli örgüden süsler yaparak onlara yeni bir hava katıp kıyafetlerinizi daha zevkli bir hale getirebilirsiniz..

 

 

 

 

 
Triko Kazaklara kol süsü

Satın alacağınız yada elinizde bulunan triko kazak veya buluzların kollarına resimlerde görüldüğü üzere süsler yaparak onlara yeni bir hava katabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Kazaklara süs kenarlık

Sade kazaklarınızı veya penyelerinizi resimlerde görüldüğü şekilde süsleyip kendi kazağınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

-