Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 6 misafir bağlı
 
Yaratıcı Örgü Fikirleri
Çocuk Elbiselerine Örgü süslemeler

Kız çocuklarınızın etek ve elbiselerini örgü süslemelerle yenileyip farklılaştırmaya ne dersiniz..İşte sizlere örgü süslemelerle güzelleştirilmiş kız çocuk penye ve kumaş elbise modelleri..

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yaratıcı Boncuklu Örgüler

Şapkanızdan elbisenize,bluzunuzdan çantanıza tüm örgülerinizi boncuklarla süslemeye ne dersiniz??İşte sizlere örgülere şiş örgü ve tığ örgü tekniği ile boncuk ekleme yapılışları ve harika boncuklu örgü modelleri..

 

 

 

 

 

 

 
Eteklere Örgü süslemeler

Evinizde bir köşede duran Eteklerinize farklı bir hava vermek ve onları severek giymek istiyorsanız Örgüler ve dantellerle etek süsleme fikrine bayılacaksınız..İşte size bazı örnekler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kumaşla Örgü birleşiminden Harika Kıyafetler

Bir parça kumaş ve renkli ipler..Kumaş ve örgü birleşiminden bluzdan elbiseye,gömlekten pantalona yepyeni kıyafetler yapabilirsiniz. Ya da var olan eski kıyafetlerinizle ve örgü süslemelerle harika bir geridönüşüm yaratabilirsiniz..İşte size bazı fikirler..

 

 

 

 

 

 
Loop Örgü tekniği ile Harika Örgüler Nasıl yapılır?

Loop tekniğini ister dondurma çubuğu-cetvel kullanarak ,isterseniz tığ,isterseniz de şişlerle uygulayabilirsiniz..Her 3 tekniğin yapılışı şemalarıyla birlikte ve bu teknikle yapılmış hırkadan patiğe,şapkadan oyuncağa çeşitli modeller burada..

 

 

 

 

 

 

 

 
Motif Aparatıyla örgüler nasıl yapılır?

Piyasada motif aparatı,motif makinası veya motifmatik adıyla satılan o sihirli aletlerle harika örgüler yapabilirsiniz..Yapması Hem kolay hem eğlenceli..Kare,yuvarlak veya üçgen olarak satılan motifmatikleden motif yapılışı ,bazı motif örnekleri ve bu motiflerin kullanılmasıyla yapılabilecek bazı örnekler bu yazımızda verilmiştir..

BURAYA DA BAKINIZ..

 

 

 

 

 

 

 

 
Örgülerinizi Işlemeli nakışlarla Nasıl süslersiniz??

Bir iğne ve rengarenk örgü ipleri..Var olan o dümdüz sade örgülerinizi renkli renkli işlemeli nakışlarla süslemeye ne dersiniz..Işte size nakışla süslenmiş patikten bluza bazı örgü modelleri,nakış şemaları ve nakışların fotoğraflı ayrıntılı yapılışları..

 

 

 

 

 

 

 
Şiş Örgü Kolay güllerden Harika örgüler

Şiş örgüden Yapılmış kolay güllerden ister başınıza taç yapın isterseniz de yakanıza broş diye takın..Güllerin yapılışları çok kolay..Tek gereken şişlerden örülmüş bir bant..Işte buyurun sizlere şiş örgüden kolay tomurcuk gül yapılışı ve bu güllerle süslenmiş örgü örnekleri...

 

 

 

 

 

 

 
Yazmadan Örgü kombineli Kıyafetler

Renkli mi renkli yazmalardan örgüyü de kullanarak harika buluz ve elbiseler yapabilirsiniz..Nasıl mı??Işte size fikir vermesi açısından bazı modeller..Hem eşsiz hem de şık..Buyrun..

 

 

 

 

 

 
Uzun İlmeklerle Harika örgüler

Şişlerle yapacağınız uzun ilmek ajurlarla harika örgüler örebilirsiniz..Işte bazı modeller..

AJUR YAPILİŞİ BURADA..

AJUR ŞEMALARI BURADA..

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 10 Toplam: 64

 

-