Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

 
Yaratıcı Örgü Fikirleri
Kazak yakalarınız Çiçek açsın

Eskiyen kazaklarından sıkılanlar için onları yenileme yöntemlerinden biri de yakalarını çiçek buketleriyle süslemektir..Nasıl mı??Buyrun yazımızın devamına..çeşit çeşit buket çiçek örnekleri yapılış şemalarıyla birlikte verilmiştir..

 

 

 

 

 
Kazaklarınızı örgü Çiçeklerle süsleyiniz

Evinizde var olan ve giymekten sıkıldığınız triko kazak veya penye bodylerinizi tığ ile öreceğiniz çiçeklerle süslemeye ne dersiniz..Işte size bir yöntem ve çeşitli çiçek mtiflerinin şemaları..

 

 

 

 

 

 
Kazaklarınızın yaka ve göğüs kısımlarını motiflerle süsleyiniz

Kazak örerken onları güzel ve farklı kılmak adına örgü kazaklarınızın yaka ve ön kısımlarını motiflerle süslemeye ne dersiniz..Işte sizlere yaratıcılığınıza yaratıcılık katacak bazı modeller ve motif şemaları..

 

 

 

 

 
Kutu kola kapaklarından Havlu kenarı yapınız

Kutu kola kapaklarınızı atmayıp biriktiriniz..Daha sonra onlarla harika havlu kenarları yapabilirsiniz.. Işte sizlere kutu kola kapaklarından yapılmış harika havlu kenarı modelleri ve yapılışlarının şemaları..

 

 

 

 

 
Örgüyle Body süsleme

Kendi tarzını kendi yaratmayı seven yaratıcı bayanlar için işte birbirinden hoş t-shirt ve bodyleri örgü dantellerle süsleyip onlara orjinallik katma yöntemleri..Belki sizler de elinizde var olan kıyafetlerinizde farklılıklar yaratmak istersiniz..Işte modeller..

 

 

 

 

 

 
Örgüyle bütünleşmiş Botlar

Tasarım sektöründeki çılgınlıklar her alanda artarak devam ediyor..Işte sizlere kışın gelmesiyle çığır açacak olan tasarım harikası örgüyle bütünleşmiş Kışlık bot modelleri..

 

 

 

 

 

 
Evinizin dekorunu Ponponlarla renklendirin

Arta kalan iplerinizden yapabileceğiniz o minik rengarenk ponponlarla evinizi baştn yaratabilirsiniz.. işte sizlere paspastan, çerçevelere hatta perdelere kadar birbirinden güzel ponponlu dekor fikirleri..

 

 

 

 
Ponponlarla duvar ve kapı süsleyelim

Arta kalan iplerden yapılabilinecek en basit şey ponponlardır elbette ki...Yapılışının basitliği yanında onları harika duvar ve kapı süsleri yapmada kullabilirsiniz. Işte size fikir vermesi amacıyla modeller..

 

 

 

 

 

 
Trikodan Panço yapalım mı?

Malzemeler
Anchor "Anatolia" El örgü ipliği
 Renk no: 1001 krem
5 numara tığ

 

 

 

 

 
Artık iplerinizi örgü Şalınızda kullanın

Malzemeler
Anchor "Mira" El örgu ipliği
Renk no: 1025 tarçın
4 numara tığ

artık ipler

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 21 - 30 Toplam: 64

 

-