Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

 
Harika minik Örgü Motifler

Bu minik örgü motiflerle harikalar yaratabilirsiniz..Onları ister çocuklarınızın kazaklarında, bebek battaniyelerinde, ister tokalarınızıda, isterseniz de örgü çantalarınızı süslemek amacıyla kullanabilirsiniz..Bu motiflerin Kullanım amacı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış..

 

 

 

 
Farklı amaçlı Örgü motifler

çocuklarınızın kazaklarında, bebek battaniyelerinde, ister tokalarınızıda, isterseniz de örgü çantalarınızı süslemek amacıyla kullanabileceğiniz bu çeşit çeşit motiflere bayılacaksınız.. Bu motiflerin Kullanım amacı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış..Onları dilediğiniz her yerde ve her şekilde istediğiniz tarzda kullanabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Hayvan figürlü battaniye Motifleri

Yazımızdaki motifleri kullanarak çocuklarınıza çok şık ve kolaylıkla battaniye örebilirsiniz..Bebekleriniz için şirin hayvan figürlerinin bulunduğu bu battaniyelerden örmek istiyorsanız işte sizlere tığ örgüsü motifler ve ayrıntılı resimleri..

 

 

 

 
Bebeklere Motiflerden Kolay Örgü Battaniyeler

Yazımızdaki motifleri kullanarak çocuklarınıza çok şık ve kolaylıkla battaniye örebilirsiniz..Bebekleriniz için motif motif şirin battaniyeler örmek istiyorsanız işte sizlere yapılışı çok kolay farklı farklı, desen desen tığ örgüsü motifler ve ayrıntılı resimleri..

 

 

 

 
Tığ işi Bebek Battaniye motifleri

Bebekleriniz için motif motif şirin battaniyeler örmek istiyorsanız işte sizlere yapılışı çok kolay farklı farklı, desen desen tığ örgüsü motifler ve ayrıntılı resimleri..

 

 

 

 

 
Tığ ile Kolay Buluz Motifleri

Tığ ile kolay file buluzlar örerken örgülerinize hoşluk katmak isteyenler yazımızın devamını takip etsinler. Bu yazıda tığ ile farklı örgü örnekleri resimli anlatımlı olarak verilmiştir..

 

 

 

 
Tığ ile Farklı Örgüler-1

Tığ ile yapabileceklerinizin sınırı neredeyse yok. Farklı amaçlarla farklı yerlerde kullanmak üzere farklı farklı tığ örgü şekilleri arayanlar yazımızın devamını takip etsinler..Bu resimli anlatımlı tığ örgü şekillerini çanta,paspas vs. istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Kiraz Örgü Şeması ve anlatımlı yapılışı

örgülerinizde ya da çocuklarınızın bere ve kazaklarında kirazlar kullanmak isteyenler için kiraz örgü şablonu yazımızda mevcuttur..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 121 - 128 Toplam: 143

 

-