Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 1 misafir bağlı
 
Kelebek Nasıl Örülür?

örgülerinde farklı amaçlarla kelebekler kullanmak isteyenler ve örgülerini kelebeklerle renklendirmek,süslemek isteyenler için rengarenk kelebek örnekleri ve yapılış şemaları yazımızın devamındadır..

 

 

 

 
Şişle Çocuk Kazak Motifleri

 çocuklarınıza öreceğiniz kazaklarda bir hoşluk yaratmak adına çeşitli motifler kullanmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız yazımızın devamını inceleyiniz..

 

 

 

 
Battaniye Motifleri-1

Bebekleriniz için battaniyeler örerken size yardımcı olacak motifler yazımızdadır. Bu motifleri kullanarak bebek ve çocuklarınıza renk renk ve çeşit çeşit battaniyeler örebilirsiniz..

 

 

 

 
Çiçek Motifleri

Yazımızın devamında görülen örnek çiçek motiflerini çantalarınızda,buluzlarınızda,isterseniz de bebekleriniz için ördüğünüz battaniyelerinizde kullanabilirsiniz. Kullanım yeri hayal gücünüze kalmış olan bu yapılışı basit olan şirin çiçekleri beğendiğinizi umut ediyorum..

 

 

 

 
Şiş Örgü Ajur Modelleri-1

Şiş örgüsü kullanarak farklı şeyler örmek isteyenler için çeşit çeşit şiş örgüsü ajur modelleri yazımızın devamındadır..

 

 

 

 
Şemalı Tığ Örgü Modelleri-1

Tığ örgüsü kullanarak farklı şeyler örmek isteyenler için çeşit çeşit tığ örgü modelleri şemalarıyla birlikte yazımızın devamındadır..

 

 

 

 
Kroşe Motifleri

Tığ ile yaptığınız örgülerinizde kullanabileceğiniz farklı farklı kroşe örgü motiflerinin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

 

 

 
Şişle Oklava Örneği

Şişle örgülerimizde en çok kullanılan  tekniklerden biri daha Şişle Oklava örneği yapılışı çok zor gibi görünen bir yöntem olup Tekniğin açıklamalı ve resimli anlatımını yazının devamından bulabilirsiniz..

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 129 - 136 Toplam: 143

 

-