Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 9 misafir bağlı
 
Şerit Iple harikalar yaratın

Ipçilerde şerit ip olarak satılan Anchor Farbela ve Alize şerit ip adıyla bulunan farklı iplerle yapabilecekleriniz hayalgücünüzle orantılı olarak değişebilir.. Ipin örülüş şekli burada, ve bu özel iple yapılmış bazı marul atkı, boyunluk ve kolluk örnekleri de yazımızın devamındadır.. Buyrunnn..

 

 

 

 

 

 
Cetvelle yapılan güllerden(Turkish Rose) Boyunluk yapalım

Artık ipler,cetvel ve yün iğnesi kullanarak yapılabileceklere siz bile inanamayacaksınız.. Cetvelle ipleri sararak gül yapma  yöntemini eğer öğrendiyseniz gülleri de kullanarak bu harika boyunlukları yapmaya ne dersiniz.. Güllerin yapılışlarıyla birlikte harika boyunluk modelleri yazımızın devamındadır..Işte buyrun..Ayrıca bu gülleri farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Çok amaçlı(Farklı şekillerde) kullanılabilen Örgü Kıyafetler

örgü Kıyafetlerinizi birden fazla şekilde kullanmaya ne dersiniz..Bu yazımızda yaratıcı bir şekilde nasıl pançodan boyunluk,boyunluktan da saç bandı yapıldığını göreceksiniz..Işte sizlere örgü kıyafetlerinizi nasıl birden fazla şekilde kullanabileceğinizin ipuçları..

 

 

 

 

 

 

 
Crocodil Dundee Tığ Tekniği ile çeşitli örgüler yapımı

Crocodil Dundee yi biz sadece filimlerde bilirdik öyle değil mi:)..Amma velakin keşfettiğim bir Dundee daha var..Tığ ile örülüp timsah derisi niteliğinde bir örnek oluşuyor ve bunu rahatlıkla eldivenden şapkaya,şaldan çantaya tüm örgülerinizde kullanıyorsunuz..Bu başlığımızda örneğin örülüşünü resimli görsel sunumuyla ve Crocodil Dundee tığ örgüsüyle yapılmış şaheserleri göreceksiniz..Işte buyurun..

 
Eski tişörtlerden Paspas ve Shaggy halı yapalım

Eski t-shirtlerinizi atmayın..Bu yazımızda onları kesip kalın ipler haline getirmeyi ve onları kullanarak shaggy halı ve örgü paspas yapılışını anlatacağım..Buyrun yazımızın devamına..

 

 

 

 

 
Kazak yakalarınız Çiçek açsın

Eskiyen kazaklarından sıkılanlar için onları yenileme yöntemlerinden biri de yakalarını çiçek buketleriyle süslemektir..Nasıl mı??Buyrun yazımızın devamına..çeşit çeşit buket çiçek örnekleri yapılış şemalarıyla birlikte verilmiştir..

 

 

 

 

 
Kazaklarınızı örgü Çiçeklerle süsleyiniz

Evinizde var olan ve giymekten sıkıldığınız triko kazak veya penye bodylerinizi tığ ile öreceğiniz çiçeklerle süslemeye ne dersiniz..Işte size bir yöntem ve çeşitli çiçek mtiflerinin şemaları..

 

 

 

 

 

 
Kazaklarınızın yaka ve göğüs kısımlarını motiflerle süsleyiniz

Kazak örerken onları güzel ve farklı kılmak adına örgü kazaklarınızın yaka ve ön kısımlarını motiflerle süslemeye ne dersiniz..Işte sizlere yaratıcılığınıza yaratıcılık katacak bazı modeller ve motif şemaları..

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 41 - 48 Toplam: 143

 

-