Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 9 misafir bağlı
 
Önlü Arkalı Kazak bordür şemaları

özellikle çocuklarınıza öreceğiniz kazaklarınızda kullanabileceğiniz çeşitli figürlerin önden ve arkadan görüntülerinin bordür olarak kullanılabilecek şemaları yazımızın devamındadır..

 

 

 

 
Resimli Görsel sunumlarıyla Örgülere Nakış yapılışı

Kazaklarınızı nakışlarla süslemek istiyorsanız bu yazımızda resimli sunumlarıyla Nakış yapılışları aşamalarıyla gösterilmiştir..Hiç nakış yapmayı bilmeyen birinin bile bunlardan faydalanacağını ve nakış yapmayı başaracağını düşünüyorum..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Örgü Kazaklarınıza dik yaka modelleri

Şişlerle öreceğiniz çok sade kazaklarınızda farklılık yaratmak adına veya elinizde var olan kazaklarınızı yenilemek adına onlara şık ve farklı görünümlü Dik yakalar yapabilirsiniz. Işte birbirinden ilginç örgü Dik yaka modelleri..

 

 

 

 

 
Farbela Şerit iple şiş örgü tekniği Yapılışı

Şerit iplerle resimde görüldüğü şekilde farlı atkı,kıyafet vb.örebilirsiniz..Işte sizlere şerit iple anlatımlı ve görsel şiş örgü tekniğinin yapılışı..

 

 

 

 

 

 
Kutu kola kapaklarından Havlu kenarı yapınız

Kutu kola kapaklarınızı atmayıp biriktiriniz..Daha sonra onlarla harika havlu kenarları yapabilirsiniz.. Işte sizlere kutu kola kapaklarından yapılmış harika havlu kenarı modelleri ve yapılışlarının şemaları..

 

 

 

 

 
Örgüyle Body süsleme

Kendi tarzını kendi yaratmayı seven yaratıcı bayanlar için işte birbirinden hoş t-shirt ve bodyleri örgü dantellerle süsleyip onlara orjinallik katma yöntemleri..Belki sizler de elinizde var olan kıyafetlerinizde farklılıklar yaratmak istersiniz..Işte modeller..

 

 

 

 

 

 
Tığ örgü Daire kroşe şemaları

Tığ örgü bluz,battaniye ve hatta dantellerinizde bile kullanabileceğiniz daire kroşe örnekleri şemalı yapılışlarıyla ve her örnekten 3er adet farklı renk alternatifi olmak üzere bu başlığımızda verilmiştir..Kroşe yapmayı ve tığ örgüsünü bilmeyenler için harika bir kaynak..

 

 

 

 
Örgüyle bütünleşmiş Botlar

Tasarım sektöründeki çılgınlıklar her alanda artarak devam ediyor..Işte sizlere kışın gelmesiyle çığır açacak olan tasarım harikası örgüyle bütünleşmiş Kışlık bot modelleri..

 

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 49 - 56 Toplam: 143

 

-