Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 9 misafir bağlı
 
Disney winnie the pooh kazak bordürleri

örgü çocuk kazaklarına Winnie the Pooh çizgi filim karakterine ait birbirinden şirin bordür şemaları işte burada..

 

 

 

 

 

 
Şemalı tığ işi Kare kroşeler

Tığ örgü dantel,battaniye ve hatta merserize kazaklarınızda kullanabileceğiniz kare kroşe örnekleri her bir modelden 4 farklı renk alternatifleriyle ve şemalı yapılışlarıyla birlikte işte burada..

 

 

 

 
Şiş örgü kazaklara Kolluk ve yaka modelleri

Sade olarak ördüğünüz şiş örgü kazaklarınıza farklı modeldeki kolluk ve yaka örneklerini uygulayarak onları bambaşka bir hale getirebilirsiniz.. Işte sizlere kazaklarınız için takım olarak uygulanabilecek kolluk ve yaka örnekleri..

 

 

 

 

 
Örgü Kazak altlarına Desen örnekleri

Basitçe öreceğiniz şiş örgü kazak, hırka veya bolerolarınızın altlarına farklı desenler örerek resimde görüldüğü üzere örgülerinizi daha da güzel ve şık hale getirebilirsiniz.. Işte sizlere  kazak altları için onlarca farklı model seçenekleri..

 

 

 

 

 

 

 
Örgü Hırka ve Bolero Altlarına modeller

Hırka ve bolerolarınızda kullanabileceğiniz ön ve altını birleştiren köşeler için farklı farklı desenli modeller burada..çok sade olarak öreceğiniz kıyafetlerinizin önlerine bu desenleri kullanarak kırmızı bolero örneğindeki gibi harika şık modeller oluşturabilirsiniz..

 

 

 

 

 
Çeşit çeşit Şemalı tığ örgü Üçgen kroşeler

Bu yazımızda şemalı yapılışlarıyla çeşit çeşit ;bluz,battaniye veya çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz, üçgen kroşe örnekleri yer almaktadır..Modellerin her biri 4 farklı renk alternatifleriyle birlikte verilmiş olup hayalgücünüzü çalıştırıp size kullanım yerlerinde kolaylık sağlanması amaçlanmıştır..Işte modeller..

 

 

 

 
Evinizin dekorunu Ponponlarla renklendirin

Arta kalan iplerinizden yapabileceğiniz o minik rengarenk ponponlarla evinizi baştn yaratabilirsiniz.. işte sizlere paspastan, çerçevelere hatta perdelere kadar birbirinden güzel ponponlu dekor fikirleri..

 

 

 

 
Trikodan Panço yapalım mı?

Malzemeler
Anchor "Anatolia" El örgü ipliği
 Renk no: 1001 krem
5 numara tığ

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 57 - 64 Toplam: 143

 

-