Örgü Dersleri ve Örgü Rehberi - Ana Sayfa

-
-
 

Sitemizi Ekleyin

Bookmark and Share

Beğensene :)


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Arama Yap

Şuanda 6 misafir bağlı
 
Örgülerinizi Işlemeli nakışlarla Nasıl süslersiniz??

Bir iğne ve rengarenk örgü ipleri..Var olan o dümdüz sade örgülerinizi renkli renkli işlemeli nakışlarla süslemeye ne dersiniz..Işte size nakışla süslenmiş patikten bluza bazı örgü modelleri,nakış şemaları ve nakışların fotoğraflı ayrıntılı yapılışları..

 

 

 

 

 

 

 
Şiş Örgü Kolay güllerden Harika örgüler

Şiş örgüden Yapılmış kolay güllerden ister başınıza taç yapın isterseniz de yakanıza broş diye takın..Güllerin yapılışları çok kolay..Tek gereken şişlerden örülmüş bir bant..Işte buyurun sizlere şiş örgüden kolay tomurcuk gül yapılışı ve bu güllerle süslenmiş örgü örnekleri...

 

 

 

 

 

 

 
Dekoratif Yastık Süsleme örnekleri

Pul,payet,boncuklar,kurdela,kumaş,keçe ve düğmeler...Görünümünden sıkıldığınız dekoratif yastıklarınızı bu malzemelerle süslemeye ne dersiniz..IŞte sizlere harika süslenmiş dekoratif yastıklar...

 

 

 

 

 

 

 
Dekoratif Örgü Gül yapılışı

 çok para harcamadan Eviniz için Dekoratif örgü Gül yapılışı artık çok kolay..Nasıl mı?Işte ayrıntılı şemalı ve anlatımlı açıklamasıyla örgü gül yapılışı..

 

 

 

 

 

 

 
Yazmadan Örgü kombineli Kıyafetler

Renkli mi renkli yazmalardan örgüyü de kullanarak harika buluz ve elbiseler yapabilirsiniz..Nasıl mı??Işte size fikir vermesi açısından bazı modeller..Hem eşsiz hem de şık..Buyrun..

 

 

 

 

 

 
Bavyera Tığ örgüsünün yapılışı

Battaniyeden şala,şapkadan çantaya her şekilde uygulayabileceğiniz Bavyera Tığ örgüsünün yapılışı ayrıntılı olarak aşamalarıyla burada..

TEKNIKLE YAPILMIŞ MODELLER BURADA..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Örgü Kordondan şık Ilikler

http://www.enguzelorguler.net/images/yeni/2011yili/pratikbilgi/ilikorme/ilikcordon/a.jpgörgü Kordonlardan farklılık yaratıp şık Ilikler yapmak isteyenler için bazı örnekler yazımızdadır..

TIĞ ILE KORDON YAPIMI BURADA

ŞIŞ ILE KORDON YAPIMI BURADA 

 

 

 

 

 

 
Şiş ile Kordon yapımı

http://www.enguzelorguler.net/images/yeni/2011yili/sisorguteknik/siskordon/p0010.pngŞişlerle çok basit ve bir o kadar da hızlı kordon yapımı şemalı ve açıklamalı yapılışıyla burada.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 9 - 16 Toplam: 143

 

-